HC2E-HTM-AC100V-F
Panasonic Electric Works
型号:
HC2E-HTM-AC100V-F
描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Switching Voltage 250VAC - Max
Termination Style Plug In
Contact Rating (Current) 3 A
Coil Current 12 mA
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Must Release Voltage 30 VAC
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 100VAC
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Must Operate Voltage 80 VAC