HCD125151HT
Quantic Evans
型号:
HCD125151HT
描述:
Wet Tantalum
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 85 V
Size / Dimension 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm
Series HT
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Quantic Evans
Capacitance 150 µF