HCH265J82RJ
TE Connectivity Passive Product
型号:
HCH265J82RJ
描述:
400W 82R 5% LEAD
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 10.433" L x 2.362" W (265.00mm x 60.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 82 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 400W