Eaton - Electronics Division
型号:
HCM1A2213V2-101-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 100UH 6.4A 39.5MOHM SM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.481
$9.481
10
$8.4246
$84.246
25
$7.79266
$194.8165
50
$6.73949
$336.9745
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 8A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 6.4 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 39.5mOhm Max |
| Series | HCM1AV2 |
| Inductance | 100 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 1.9MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |