Eaton - Electronics Division
型号:
HCMA0703-R82-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.874
$0.874
10
$0.81035
$8.1035
25
$0.7486
$18.715
50
$0.62358
$31.179
100
$0.586245
$58.6245
250
$0.523868
$130.967
500
$0.449046
$224.523
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 24A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 13 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 8mOhm Max |
| Series | HCMA0703 |
| Inductance | 820 nH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |