onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.85
$2.85
10
$1.9019
$19.019
100
$1.463665
$146.3665
500
$1.323122
$661.561
1000
$1.137055
$1137.055
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Current Transfer Ratio (Max) | 50% @ 16mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Current Transfer Ratio (Min) | 19% @ 16mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.45V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 8mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 450ns, 300ns |
| Vce Saturation (Max) | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 25 mA |
| Base Product Number | HCPL0453 |