Signal Transformer
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.044
$9.044
10
$8.13865
$81.3865
25
$7.23444
$180.861
40
$6.14935
$245.974
80
$5.787761
$463.02088
252
$5.606843
$1412.924436
504
$5.425972
$2734.689888
1008
$5.064241
$5104.754928
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 6mOhm |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.500" L x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 1.530" (38.86mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | HCTC |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 16A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1.2 mH @ 1 kHz |