HDS3000PS36
XP Power
型号:
HDS3000PS36
品牌:
XP Power
描述:
AC/DC CONVERTER 36V 3000W
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 92%
Mfr XP Power
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, TUV, UL
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 14.41" L x 5.00" W x 5.00" H (366.0mm x 127.0mm x 127.0mm)
Number of Outputs 1
Series HDS3000 (3000W)
Current - Output 1 83.5 A
Power (Watts) 3000W