Broadcom Limited
型号:
HDSP-F101
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DISPLAY 7-SEG 0.4" SGL RED 10DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7405
$4.7405
10
$3.35065
$33.5065
100
$2.744455
$274.4455
500
$2.313649
$1156.8245
1000
$2.122176
$2122.176
2000
$2.034416
$4068.832
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Red |
| Current - Test | 5mA |
| Size / Dimension | 0.508" H x 0.385" W x 0.250" D (12.90mm x 9.79mm x 6.36mm) |
| Millicandela Rating | 3.9mcd |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 37mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Anode |
| Package / Case | 10-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 0.40" (10.16mm) |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 645nm |
| Base Product Number | HDSP-F10 |