HDWM-36-59-SM-D-470-SM-A
Samtec Inc.
型号:
HDWM-36-59-SM-D-470-SM-A
品牌:
Samtec Inc.
描述:
.050" X .100" FLEX STACK, HIGH-T
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 72
Color Black
Length - Post (Mating) 0.465" (11.811mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.935" (23.749mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, HDWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.470" (11.938mm)