HE3321C0400
Littelfuse Inc.
型号:
HE3321C0400
描述:
RELAY REED SPDT 250MA 5V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 175VDC - Max
Contact Rating (Current) 250 mA
Termination Style PC Pin
Coil Current 40 mA
Coil Resistance 125 Ohms
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Must Release Voltage 0.5 VDC
Seal Rating -
Contact Form SPDT (1 Form C)
Series HE3300
Operate Time 3 ms
Coil Voltage 5VDC
Contact Material -
Mfr Littelfuse Inc.
Release Time 3 ms
Must Operate Voltage 3.75 VDC