TE Connectivity AMP Connectors
型号:
HEEE-040-M
封装:
-
批次:
-
描述:
INSERT MALE 40P+1GND HEEE-040-M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.968
$8.968
10
$7.81565
$78.1565
25
$7.61026
$190.2565
50
$7.40468
$370.234
100
$6.952195
$695.2195
250
$6.911022
$1727.7555
500
$6.499653
$3249.8265
1000
$5.80032
$5800.32
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 40+Ground |
| Voltage Rating | 500V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Crimp |
| Size | H16B |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | CEM, DEM |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | EN45545 |
| Product Status | Active |
| Series | HEEE |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T2050402101 |