Nexperia USA Inc.
型号:
HEF4013BT-Q100J
封装:
14-SO
批次:
-
描述:
IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.44935
$4.4935
25
$0.41952
$10.488
100
$0.33554
$33.554
250
$0.311562
$77.8905
500
$0.263625
$131.8125
1000
$0.203718
$203.718
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Clock Frequency | 40 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 60ns @ 15V, 50pF |
| Current - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Complementary |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 4000B |
| Function | Set(Preset) and Reset |
| Type | D-Type |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Capacitance | 7.5 pF |
| Base Product Number | HEF4013 |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |