Nexperia USA Inc.
型号:
HEF4047BT,652
封装:
14-SO
批次:
-
描述:
IC MULTIVIBRATOR 50NS 14SO
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Propagation Delay | 50 ns |
| Logic Type | Astable, Monostable |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 15.5 V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tube |
| Base Product Number | HEF4047 |
| Current - Output High, Low | - |