Nexperia USA Inc.
型号:
HEF4050BT,653
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC BUFFER NON-INVERT 15V 16SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.4465
$4.465
25
$0.41686
$10.4215
100
$0.333355
$33.3355
250
$0.309548
$77.387
500
$0.261934
$130.967
1000
$0.202407
$202.407
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 6 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | HEF4050 |
| Current - Output High, Low | 3mA, 20mA |