HF0AA3280A700
KYOCERA AVX
型号:
HF0AA3280A700
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
SIGNAL CONDITIONING 3280 MHZ SIZ
库存 : 256
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss 1.2dB
Size / Dimension 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Active
Series HF
Package / Case 16-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 3.28GHz