HF625/38-100M
3M
型号:
HF625/38-100M
品牌:
3M
描述:
CBL RIBN 38COND 0.039 GRAY 164'
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
Series HF625
First Conductor Mark Red
Length 164.0' (50.00m)
Ribbon Width 1.496" (38.00mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG