Laird-Signal Integrity Products
型号:
HFB143064-100
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 85 OHM SOLID 6.35MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.026
$1.026
10
$0.9196
$9.196
25
$0.68096
$17.024
50
$0.64676
$32.338
100
$0.57874
$57.874
250
$0.544692
$136.173
500
$0.510644
$255.322
1000
$0.442558
$442.558
5000
$0.425543
$2127.715
请发送询价,我们将立即回复。

| Impedance @ Frequency | 85Ohm @ 300MHz |
| Inner Dimension | 0.250" Dia (6.35mm) |
| Material | HF |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | HF |
| Type | Round |
| Length | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.562" Dia (14.27mm) |
| Package | Bulk |