HFZ 3216PF-601T29
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
型号:
HFZ 3216PF-601T29
描述:
600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
库存 : 6000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 38mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HFZ3216PF
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2.9A