Essentra Components
型号:
HG-17
封装:
-
批次:
-
描述:
GROMMET 0.315" ELASTOMER BLACK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.38475
$3.8475
25
$0.33934
$8.4835
50
$0.31179
$15.5895
100
$0.299535
$29.9535
250
$0.268964
$67.241
500
$0.256766
$128.383
1000
$0.213959
$213.959
2500
$0.195624
$489.06
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.315" (8.00mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.433" (11.00mm) |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |