HG37-060-AA-00
Nidec Components Corporation
型号:
HG37-060-AA-00
描述:
12V DC PLANETARY GEAR MOTOR, 70
库存 : 23
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Torque - Rated (oz-in / mNm) 27.76 / 196
Operating Temperature -
Diameter - Shaft 0.236" (6.00mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Round - 1.457" Dia (37.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing -
Length - Shaft and Bearing 0.913" (23.20mm)