Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.975
$9.975
10
$8.3125
$83.125
100
$7.505095
$750.5095
250
$7.065644
$1766.411
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 13.1in² (85cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 4.625" L x 2.850" W (117.48mm x 72.39mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.196 lb (88.9 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | Grabbers Style K |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Battery Compartment, AA |
| Height | 1.000" (25.40mm) |
| Package | Box |