TDK Corporation
型号:
HHM17147A1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MULTILYER BALUN FOR 673-2700MHZ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.19
$1.9
25
$0.1843
$4.6075
50
$0.17803
$8.9015
100
$0.16891
$16.891
250
$0.141246
$35.3115
500
$0.109611
$54.8055
1000
$0.104396
$104.396
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | HHM |
| Frequency Range | 673MHz ~ 2.7GHz |
| Phase Difference | 190° |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Return Loss (Min) | 8dB |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 2.5dB |
| Product Status | Active |