Panasonic - BSG
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.612
$6.612
10
$5.48055
$54.8055
50
$4.7823
$239.115
100
$4.51364
$451.364
250
$4.191248
$1047.812
500
$3.949435
$1974.7175
1000
$3.734507
$3734.507
2500
$3.438972
$8597.43
请发送询价,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | 200mA |
| Termination Style | Solder Tab |
| Battery Cell Size | AA |
| Discharge Rate | 400mA |
| Voltage - Rated | 1.2 V |
| Size / Dimension | 0.57" Dia x 1.99" H (14.5mm x 50.5mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 29.03 g |
| Series | HHR |
| Capacity | 2Ah |
| Standard Charge Time | 16Hrs |
| Battery Chemistry | Nickel Metal Hydride |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Package | Bulk |