HHSD500ELL121MJC5S
Chemi-Con
型号:
HHSD500ELL121MJC5S
品牌:
Chemi-Con
描述:
CAP ALUM POLY HYB 120UF 50V T/H
库存 : 23
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm
Series HSD
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 120 µF