Chemi-Con
型号:
HHSD630ELL101MJC5S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY HYB 100UF 63V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.432
$2.432
10
$1.9684
$19.684
50
$1.71741
$85.8705
100
$1.502805
$150.2805
500
$1.144978
$572.489
1000
$1.00186
$1001.86
2500
$0.966084
$2415.21
5000
$0.930297
$4651.485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 260 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20mOhm |
| Series | HSD |
| Type | Hybrid |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.6 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |