HHV-25JB-52-6M8
YAGEO
型号:
HHV-25JB-52-6M8
描述:
RES 6.8M OHM 5% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W