HHV-50JT-52-39K
YAGEO
型号:
HHV-50JT-52-39K
描述:
RES 39K OHM 5% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series HHV
Power (Watts) 0.5W, 1/2W