HHV1WSFT-73-9M1
YAGEO
型号:
HHV1WSFT-73-9M1
描述:
RES 9.1M OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 1W