HHV2WSFT-73-15M4
YAGEO
型号:
HHV2WSFT-73-15M4
描述:
RES 15.4M OHM 1% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15.4 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 2W