HHXE250ARA331MJA0G
Chemi-Con
型号:
HHXE250ARA331MJA0G
品牌:
Chemi-Con
描述:
CAP ALUM HYB 330UF 20% 25V SMD
库存 : 1069
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 429 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 135°C
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Series HXE
Type Hybrid
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 330 µF