HI2220P171R-10
Laird-Signal Integrity Products
型号:
HI2220P171R-10
描述:
FERRITE BEAD 170 OHM 2220 1LN
库存 : 73701
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 170 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.136" (3.45mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 2220
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A