HIF2B-26D-2.54RA
Hirose Electric Co Ltd
型号:
HIF2B-26D-2.54RA
描述:
CONN DIP HDR IDC 26POS VERT
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Board-Side Pitch 0.100" (2.54mm)
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Series HIF2B
Cable Pitch 0.050" (1.27mm)