HIP1011CBZA-T
Renesas Electronics America Inc
型号:
HIP1011CBZA-T
封装:
16-SOIC
描述:
IC HOT PLUG CTRLR PCI 16SOIC
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Applications CompactPCI™
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 5 mA
Product Status Obsolete
Internal Switch(s) Both
Supplier Device Package 16-SOIC
Current - Output (Max) 100mA, 500mA
Series -
Type Hot Plug Controller
Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Number of Channels 4
Voltage - Supply 10.8V ~ 13.2V