Everlight Electronics Co Ltd
型号:
HIR204
封装:
-
批次:
-
描述:
EMITTER IR 850NM 100MA RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
10
$0.51775
$5.1775
100
$0.33896
$33.896
1000
$0.267568
$267.568
2000
$0.249736
$499.472
5000
$0.240816
$1204.08
10000
$0.237244
$2372.44
25000
$0.231895
$5797.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 25° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 7.8mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Everlight Electronics Co Ltd |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.45V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |