Hammond Manufacturing
型号:
HJ14126HLP
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX STEEL GRAY 14"L X 12"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$133.4465
$133.4465
5
$124.5507
$622.7535
10
$122.32675
$1223.2675
25
$120.10242
$3002.5605
50
$118.32326
$5916.163
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 168in² (1084cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 14.000" L x 12.000" W (355.60mm x 304.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 17 lbs (7.7 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | HJ |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Mounting Flange, Stainless Steel Hinges |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | HJ14126 |