HL22507Z25R00JJ
Vishay Dale
型号:
HL22507Z25R00JJ
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 225W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Size / Dimension 1.125" Dia x 10.500" L (28.58mm x 266.70mm)
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 25 Ohms
Series HL
Power (Watts) 225W