HL3528A-PIR-060MA
Solidlite
型号:
HL3528A-PIR-060MA
品牌:
Solidlite
描述:
3528 60mA 720~740nm IR LED
库存 : 410
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Viewing Angle 120°
Mounting Type Surface Mount
Orientation Top View
Product Status Active
Wavelength 730nm
Radiant Intensity (Ie) Min @ If 6mW/sr @ 60mA
Series -
Type Infrared (IR)
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Solidlite
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.7V
Package Bulk
Current - DC Forward (If) (Max) 120mA