Essentra Components
型号:
HLCC-2BK
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP C-TYPE BLACK FIR TREE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3496
$3.496
25
$0.30818
$7.7045
50
$0.28329
$14.1645
100
$0.272175
$27.2175
250
$0.244378
$61.0945
500
$0.233282
$116.641
1000
$0.194398
$194.398
2500
$0.177736
$444.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fir Tree, Cupped |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Locking |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.118" (0.79mm ~ 3.00mm) |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Heat Stabilized |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.300" (7.62mm) |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.390" (9.90mm) |
| Base Product Number | HLCC |