首页 / 矩形电缆组件 / HLCD-10-06.00-TD-TH-2
minImg
HLCD-10-06.00-TD-TH-2
Samtec Inc.
型号:
HLCD-10-06.00-TD-TH-2
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CBL ASSM SELF-MATE 20POS 6" HDR
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Blue, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Pitch - Connector 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.010" (0.25mm)
Series Razor Beam™ HLCD
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")