Samtec Inc.
型号:
HLCD-10-06.00-TD-TH-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSM SELF-MATE 20POS 6" HDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.184
$48.184
10
$44.213
$442.13
25
$42.5125
$1062.8125
50
$41.09548
$2054.774
100
$38.828115
$3882.8115
250
$37.69448
$9423.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Razor Beam™ HLCD |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic to Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic, Reversed |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HLCD-10 |
| Cable Termination | IDC |