首页 / 矩形电缆组件 / HLCD-50-02.00-TR-TR-1
minImg
HLCD-50-02.00-TR-TR-1
Samtec Inc.
型号:
HLCD-50-02.00-TR-TR-1
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CBL ASSM HDR SELF-MATE 100POS 2"
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Blue, Ribbon
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Pitch - Connector 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.010" (0.25mm)
Series Razor Beam™ HLCD
Length 0.167' (50.80mm, 2.00")