Samtec Inc.
型号:
HLCD-50-02.00-TR-TR-1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSM HDR SELF-MATE 100POS 2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$97.641
$97.641
10
$89.59925
$895.9925
25
$86.1536
$2153.84
50
$83.28175
$4164.0875
100
$78.686885
$7868.6885
请发送询价,我们将立即回复。

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Razor Beam™ HLCD |
| Length | 0.167' (50.80mm, 2.00") |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HLCD-50 |
| Cable Termination | IDC |