HLQ028R2HTTR
KYOCERA AVX
型号:
HLQ028R2HTTR
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0402 (1005 Metric)
描述:
FIXED IND 8.2NH 130MA 800MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 450 MHz
Q @ Freq 17 @ 450MHz
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm Max
Series MLO™
Inductance 8.2 nH
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz