HLS30ZE-NT
Bel Power Solutions
型号:
HLS30ZE-NT
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 100W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 30A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series HLS
Power (Watts) 100 W
Type Isolated Module
Package / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick
Efficiency 89%