Analog Devices Inc.
型号:
HMC-ALH216
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 14GHZ-27GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$83.06154
$4153.077
100
$77.702685
$7770.2685
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 90mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 4V |
| Test Frequency | 14GHz ~ 27GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 14GHz ~ 27GHz |
| Noise Figure | 2.7dB |
| P1dB | - |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tray |
| Gain | 18dB |
| Base Product Number | HMC |