Analog Devices Inc.
型号:
HMC1033LP6GE
封装:
40-SMT (6x6)
批次:
-
描述:
IC CLOCK GEN 1:1 550MHZ 40-SMT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.8485
$33.8485
10
$31.21415
$312.1415
25
$29.811
$745.275
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-SMT (6x6) |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.5V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Frequency - Max | 550MHz |
| Base Product Number | HMC1033 |