HMC2512KT100M
Stackpole Electronics Inc
型号:
HMC2512KT100M
封装:
2512
描述:
RES 100 MOHM 10% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 100 MOhms
Series HMC
Power (Watts) 1W