Analog Devices Inc.
型号:
HMC273AMS10GE
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ATTENUATOR 31DB 10TFSOP 10SOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.296
$7.296
10
$6.6918
$66.918
25
$6.08304
$152.076
100
$5.474945
$547.4945
250
$5.01866
$1254.665
500
$4.562432
$2281.216
1000
$4.106185
$4106.185
请发送询价,我们将立即回复。

| Power (Watts) | - |
| Frequency Range | 700 MHz ~ 3.8 GHz |
| Series | - |
| Attenuation Value | 31dB |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Strip |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | HMC273 |