Analog Devices Inc.
型号:
HMC392A
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP CDMA 1.7GHZ-2.7GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 260mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 2.7GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | 12.5dB |
| P1dB | 12dBm |
| RF Type | CDMA, GSM, EDGE, W-CDMA |
| Package | Tray |
| Gain | 9dB |
| Base Product Number | HMC392 |