Analog Devices Inc.
型号:
HMC395
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP VSAT 0HZ-4GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 54mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 0Hz ~ 4GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 0Hz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 4.5dB |
| P1dB | 16dBm |
| RF Type | VSAT |
| Package | Tray |
| Gain | 16dB |
| Base Product Number | HMC395 |