HMC413QS16G
Analog Devices Inc.
型号:
HMC413QS16G
封装:
16-QSOP-EP
描述:
IC AMP CELL 1.6GHZ-2.2GHZ 16QSOP
用户指南
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 220mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 16-QSOP-EP
Series -
Package / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Voltage - Supply 2.75V ~ 5V
Test Frequency -
Mfr Analog Devices Inc.
Frequency 1.6GHz ~ 2.2GHz